Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Голова Криворізької територіальної громади Анна Павлова: Декларувати свої доходи престижно і по-європейськи

22.04.2021 -

Декларуючи свої доходи та сплачуючи податки, громадяни здійснюють індивідуальний внесок у добробут своєї громади - такий меседж утверджується на Добропільщині в ході кампанії декларування доходів та майнового стану. Цього року до роз’яснювальної кампанії долучилися і публічні особи. 

Днями до до Центру обслуговування платників Добропільської ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області завітала голова Криворізької територіальної громади Анна Павлова, яка зауважила, що декларування доходів – це обов’язок кожної цивілізованої людини.

Декларуючі доходи і сплачуючи податки, громадяни приносять користь рідному місту. З цього починається відродження і розвиток нашої держави, вітчизняної культури, медицини, мистецтва тощо.

Крім того, Анна Павлова акцентувала увагу, що декларувати свої доходи престижно та по - європейськи. І якщо ми прагнемо побудувати європейську країну, то потрібно з розумінням ставитись до необхідності звітувати перед державою про свої доходи. Кращого життя гідне те суспільство, у якому кожен громадянин шанує закон незалежно від свого статусу.

Анна Павлова запросила громадян своєї громади виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан і доходи до податкової служби за місцем реєстрації до 1 травня 2021 року.